Blahoželáme

Pozrite si mená náhradníkov za všetkých víťazov, ktorí nereagovali na oznam o výhre. Na konci zoznamu nájdete mená aj pôvodných víťazov.


Balík zrnkových káv od Popradskej vyhrávajú:
  • Tatiana Kuklová Trnava
  • Róbert Terlanda Bratislava
  • Jana Vatralová Leopoldov
  • Marianna Šišmičová
  • Milan Kolarovič Madunice
  • Eva Bačarová Košice
  • Benešová Marta Bratislava
  • Gabriel Vertaľ Prešov
  • Milan Lučanský Poprad
  • Maria Bartáková Dubnica nad Váhom
  • Lucia Vojteková Čab
  • Viera Badinská Banská Bystrica
  • Ivana Birošová Hertník
  • Anton Spiegelhalter Poprad
  • Nikoleta Krivošíková Nitra
  • Barnabáš Petrík Veľké Kapušany
  • Marian Práznovský Hriňová
  • Markéta Provazníková Prešov
  • Bartek Rastislav Plavecký Štvrtok
  • Helenka Pencaková Sečovce
  • Jana Donovalová Brezno
  • Peter Mesároš Kľačany pri Trnave
  • Robert Ivan Kopčany
  • Eva Cibulková Šaľa-Veča
  • Hedviga Polenová Dvory nad Žitavou
  • Martina Becová Bystré n/T
  • Karolína Mašlejová Giraltovce
  • Martina Matuseková Slov. Ľupča
  • Soňa Dlhopolceková Čadca
  • Helena Berešová Sečovce
  • Štefan Semančík Prešov
  • Lenka Molitorisová Podbiel
  • Alica Dobáková Poprad
  • Andrea Prausová Lučenec
  • Elena Šimurková Prievidza
  • Elena Šišoláková Závod
  • Veronika Holásková Dubnica nad Váhom
  • Ján Gašiak Žilina
  • Božena Kmecová Soľ
  • Dana Styková Podkonice
  • Vladimíra Číková Rožňava
  • Henrieta Balážová Šávoľ
  • Ľuboš Semaník Sabinov
  • Viktória Zbojánová Košice-Barca
  • Slávka Kundrátová Prešov - Solivar
  • Ivana Petková Humenné
  • Marta Miturová Stará Ľubovňa
  • Kamas Marián Dubnica nad Váhom
  • Zuzana Ištoňová Bardejov
  • Martin Jalovičiar Poprad
  • Ľubica Halásová Bratislava
  • Elena Hlavačková Úľany nad Žitavou
  • Ivona Jančová Brezno
  • Dana Ciglanová Krupina
  • Marta Mátyusová Rožňava
  • Martin Vandlík Košice
  • Iveta Regecová Vrbov
  • Silvia Šubová Turzovka
  • Petronela Dúcová Šaľa
  • Monika Škorvánková Čadca
  • Dana Janečková Becherov
  • Simona Šulcová Lovce
  • Darina Dutková Lipt. Sliače
  • Zsolt Uzsák Nána
  • Eva Kmeťová Bratislava
  • Lucia Hadárová Bobrov
  • Peter Maloch Púchov
  • Monika Miškovská Žilina
  • Slavomíra Ďurčová Sady nad Torysou
  • Michal Mižák Družstevná pri Hornáde
  • Andrea Chromá Demjata
  • Zdenka Varinská Jaslovské Bohunice
  • Angela Eškutová Košice
  • Mária Chovanová Trenčín
  • Zoltán Boholy Rimavská Sobota
  • Viktória Harakalová Vranov nad Topľou
  • Dagmar Ambrozová Veľký Folkmar
  • Mária Poláčková Trnava - Modranka
  • Jozefína Novotná Súľov
  • Ivan Prochazka Komárno
  • Júlia Kačalová Bratislava - Petržalka
  • Lenka Ďorďová Trnava
  • Richard Samko Žitavany
  • Monika Méri Nagy Hrkovce
  • Alena Holécyová Banská Bystrica
  • Mária Rákošová Šarišská Trstená
  • Miroslava Hladká Prievidza
  • Alena Gáborová Nesluša
  • František Lukáš Revúca
  • Eva Kušnírová Bratislava
  • Ivana Zvarová Žilina
  • Debnárová Blažena Ružomberok
  • Gabriela Kajanová Bratislava
  • Mária Derďaková Komjatice
  • Ivan Zidek Senec
  • Eliška Michalcová Habovka
  • Eva Bartová Komjatice
  • Lucia Kvaková Zalužice
Mlynček pravého kávičkára vyhrávajú:
  • Ingrid Lippaiová Kotešová
  • Ľubomíra Palkovičová Petrova ves
  • Katarína Chválová Pernek
  • Adriana Stachová Zborov
  • Nikola Vargová Bušince
  • Andrea Zafčíková Kuchyňa
  • Jana Tatranská Považská Bystrica
  • Jan Macura Košice
  • Henrieta Janurová Lietavská Lúčka
  • Jaroslava Valachová Humenné
  • Ladislav Žiška Hybe
  • Katarína Martonová Trenčín
  • Eva Pelachová Levice
  • Eva Csadiová Ivanka pri Nitre
  • Lenka Tribulíková Martin
  • Andrea Peťková Levice
  • Mária Repelová Poprad
  • Monika Galová Veľké Lovce
  • Barbora Bizubová Bratislava
  • Roman Hegedúš Vráble
  • Jozef Marinič Snina
  • Štefánia Mravcová Čadca
  • Erika Krokovaiová Modra
  • Peter Jankovič Želiezovce
  • Zdena Zahurancová Prakovce
  • Monika Semanová Trebišov
  • Vlastimil Uhlár Prievidza
  • Štefan Mikloš Prievidza
  • Peter Böszörményi Palín
  • Kristína Plavcová Veľká nad Ipľom
  • Ľudmila Polakovičová Bratislava
  • Radek Gregor Bratislava
  • Marek Vyšňovský Kendice
  • Katarína Žáková Petrovičová Bratislava
  • Zlatka Šuláková Holíč
  • Veronika Varinská Trnava
  • Anzelm Bútora Trstená
  • Jaroslava Jenčová Prešov
  • Michaela Ulehlová Malacky
  • Dávid Balent Poprad
  • Jaroslava Polčíková Nitra
  • Pavol Bujdos Stropkov
  • Martina Parobeková Klenovec
  • Martina Ľuľová Stropkov
  • Michaela Novotná Smižany
  • Dana Popiková Michalovce
  • Gabriela Ondrovičová Staničná
  • Viera Melková Bratislava
  • Nadežda Belancová Čirč
  • Marta Hrešová Hanušovce nad Topľou
  • Michal Bednárik Slovenský Grob
  • Marcela Habanková Mojžiová Trenčianska Teplá
  • Jaroslav Dančo Trebišov
  • Patrik Zárecký Bratislava
  • Denisa Rusnáková Jalšové
  • Ľubomír Windisch Mošovce
  • Zuzana Nekanovicová Senica
  • Ivan Janciar Vlkanová
  • Jarmila Pittnerová Kremnica
  • Jana Navratilová Bytča
  • Michal Hoda Jasov
  • Ladislav Adamec Dolný Kubín
  • Renáta Csicsóová Veľký Meder
  • Anna Horvátová Humenné
  • Ivana Černá Kúty
  • Tibor Jánoška Bratislava
  • Daniel Fabuš Dechtice
  • Zlata Sršňová Ružomberok
  • Katarína Hudaková Dubnica nad Váhom
  • Graciana Balíková Prešov
  • Kristína Šuttová Bratislava
  • Alžbeta Imrichová Krásnohorské podhradie
  • Peter Kušnír Košice
  • Martina Ivanová Vikartovce
  • Andrea Sadloňová Hradište pod Vrátnom
  • Zuzana Bušová Bratislava
  • Tibor Jombík Vidiná
  • Zdena Krčová Budmerice
  • Jana Falatová Radola
  • Zuzana Tóthová Nitra
  • Alžbeta Nagyová Dolinka
  • Peter Lazový Beluša
  • Anna Saganová Svidnik
  • Zdenka Mihálová Handlová
  • Jana Pagáčová Pruské
  • Jana Pechová Kežmarok
  • Lubomír Severín Bratislava
  • Anežka Kubejová Láb
  • Mária Dická Belá nad Cirochou
  • Ladislav Švikruha Leopoldov
  • Anna Švantnerová Bacúch
  • Lucia Špaňúrová Sľažany
  • Katarína Bradová Šahy
  • Anikó Takácsová Veľký Meder
  • Eva Sivoňová Nitra
  • Jozef Pacolák Košice
  • Anna Puškarová Humenné